Yhteystiedot

Pohjanmaan kansallinen senioripiiri ry

pohjanmaa.senioripiiri@gmail.com
Välitetään puheenjohtajalle ja sihteerille

Piirihallitus 2022

Puheenjohtaja
Taija Hakola, Kauhajoki
+358 40 557 1106,  hakola.taija@gmail.com      


Pj. Taija Hakola
2021 ja 2022 hallitusten jäsenet vaihtokokouksessa.

Varapuheenjohtaja
Erkki Honkala, Seinäjoki
+358 40 774 8749, erkki.honkala@netikka.fi

Hallituksen jäsen
Anna-Liisa Granqvist, Kurikka
+358 45 897 3003, annaliisa.granqvist@gmail.com

Hallituksen jäsen
Salme Setälä, Alavus
+358 40 183 1555, salme.s.setala@gmail.fi

Hallituksen jäsen
Lauri Ylihärsilä, Pietersaari
+358 40 585 2516, lauri.yliharsila@multi.fi@gmail.com

Hallituksen jäsen
Esa Perttu, Ylistaro
+358 40 5148431, esaperttu@gmail.com

Hallituksen jäsen
Vuokko Kangassuo, Vaasa             +358 40 847 4706, kangassuo.vuokko@gmail.com

Hallituksen jäsen
Ritva Raivio, Ilmajoki                        +358 40 825 8722  ritva.raivio936@gmail.com

Hallituksen jäsen
Seppo Ruotsala, Kauhava
+358 40 139 5004, seppo.ruotsala@gmail.com

Hallituksen jäsen
Markku Muilu, Lapua
+358 400 936 721, markku.muilu@netikka.fi




Hallituksen jäsen
Maire Hämeenniemi
+358 40 725 0704
maire.hameenniemi@netikka.fi

Hallituksen jäsen
Kaarina Savela, Ähtäri
+358 40 018 1599, kaarina.savela@pp.inet.fi

Hallituksen ulkopuoliset toimijat

Piirisihteeri, Patina-lehden yhteyshenkilö
Jäsenrekisteri
Pirkko Laulaja, Jalasjärvi
+358 40 511 3835,  pirkko.laulaja@gmail.com

Taloudenhoitaja
Erkki Järvi, Ylihärmä
+358 50 359 750, erkki.jarvi@netikka.fi

Digi-vastaava
Tuomo Tuuri, Kauhajoki
+358 400 76 3170,  tuomo.tuuri@pp1.inet.fi

Vara Toivo Rinne-Laturi, Ähtäri
+358 40 706 8456,

Kunniapuheenjohtaja
Antti Uotila, Kauhava
+358 500 565 840, antti.a.uotila@luukku.com 

Liittohallituksen jäsen
Margit Sasi, Seinäjoki   margit.sasi@gmail.com
040 823 4723



Voit ottaa meihin yhteyttä myös sähköisellä yhteydenottolomakkeella.