Yhteystiedot

Pohjanmaan kansallinen senioripiiri ry

pohjanmaa.senioripiiri@gmail.com
Välitetään puheenjohtajalle ja sihteerille

Piirihallitus 2020

Puheenjohtaja
Taija Hakola, Kauhajoki
+358 40 557 1106,  hakola.taija@gmail.com      


Pj. Taija Hakola
2019 ja 2020 hallitusten jäsenet vaihtokokouksessa, mukana myös hallituksen ulkopuoliset toimijat.

Varapuheenjohtaja
Erkki Honkala, Seinäjoki
+358 40 774 8749, erkki.honkala@netikka.fi

Piirisihteeri, Patina-lehden yhteyshenkilö
Jäsenrekisteri
Pirkko Laulaja, Jalasjärvi
+358 40 511 3835, pirkko.laulaja@suomi24.fi

Hallituksen jäsen
Anna-Liisa Granqvist, Kurikka
+358 45 897 3003, annaliisa.granqvist@gmail.com

Hallituksen jäsen
Veijo Hannonen, Alavus
+358 400 768 306, veijo.hannonen@pp.inet.fi

Talousvastaava
Erkki Järvi, Ylihärmä
+358 50 359 750, erkki.jarvi@netikka.fi

Hallituksen jäsen
Taito Rintala, Kokkola
+358 400 662 473, taito.rintala@gmail.com

Hallituksen jäsen
Lea Knuuttila, Isokyrö
+358 40 844 0353, lea.knuuttila@iki.fi




Verkkosivuvastaava & tiedotus
Jäsenrekisteri, vara
Pentti Mäenpää, Vaasa
+358 50 562 1782, PenttiJM@Live.fi

Hallituksen jäsen
Tapio Rintaniemi, Lapua
+358 50 596 0882, tapio.rintaniemi@gmail.com

Hallituksen jäsen
Maire Hämeenniemi
+358 40 725 0704
maire.hameenniemi@netikka.fi

Hallituksen jäsen
Kaarina Savela, Ähtäri
+358 40 018 1599, kaarina.savela@pp.inet.fi

Hallituksen ulkopuoliset toimijat

Kotisivu, vara
Tuomo Tuuri, Kauhajoki
+358 400 76 3170, tuomo.tuuri@pp1.inet.fi

Kansiovastaava

Kunniapuheenjohtaja
Antti Uotila, Kauhava
+358 500 565 840, antti.a.uotila@luukku.com

Voit ottaa meihin yhteyttä myös sähköisellä yhteydenottolomakkeella.